Zapraszamy na targi FILM VIDEO FOTO w Łodzi – stoisko A34

TARGI Film Video Foto 2018

Zapraszamy na targi FILM VIDEO FOTO w Łodzi – stoisko A34

Do łódzkich targów Film Video Foto, pozostało już bardzo mało czasu. W tym roku w dniach 12-14 kwietnia Hala Expo w Łodzi po raz 21 zamieni się w wielkie centrum sztuki fotografii i wideofilmowania. Jak co roku nie zabraknie ciekawych szkoleń, wykładów a przede wszystkim produktów przeznaczonych dla profesjonalnych i okazjonalnych fotografów i filmowców.

Oczywiście nie zabraknie również marki TENBA, której stoisko oznaczone jest numerem A34. Serdecznie zapraszamy zarówno wszystkich sympatyków marki jak i osoby, które chciałyby się zapoznać z naszymi produktami.

Na stoisku zaprezentujemy zarówno torby, plecaki, walizki i akcesoria fotograficzne, które do tej pory cieszyły się dużym uznaniem użytkowników, jak i nowości, jakie ostatnio dopiero pojawiły się w naszej ofercie. Jest to niepowtarzalna okazja, aby samemu sprawdzić jakość naszych produktów, wypróbować opatentowane przez TENBA funkcjonalności, takie jak ciche rzepy czy najszybsze na świecie klipsy magnetyczne Fidlock®, lub po prostu porozmawiać z naszymi specjalistami.

Wśród nowości, na stoisku znajdziecie nową kolekcję plecaków Solstice, pierwszy w kolekcji DNA plecak Messenger DNA 15, wyjątkowo wytrzymałe walizki Tenba Attaché , Wrapy w odświeżonych wersjach kolorystycznych, popularne wkłady BYOB z nowym, wygodniejszym otwarciem a także kolekcję neoprenowych etui na obiektywy.

nowości TENBA 2018

Wszystkie produkty TENBA można będzie zakupić na stoisku w bardzo atrakcyjnych, targowych cenach.

Szukajcie wielkiego SUMO ! ? Zapraszamy !

Podziel się