Zapraszamy na majowe targi i warsztaty fotograficzne

Zapraszamy na majowe targi i warsztaty fotograficzne

Maj w tym roku jest wyjątkowo obfity w imprezy dedykowane miłośnikom fotografii . Zapraszamy szczególnie na dwa wydarzenia, na których będziemy obecni w roli wystawcy.

W dniach 9-10 maja, zaraz po długim weekendzie majowym w krakowskiej Tauron Arenie startuje EXPOzycja – warsztaty fotograficzne połączone z prezentacją najnowszego sprzętu i akcesoriów foto.

Każdy z odwiedzających może wziąć udział w darmowych warsztatach i prelekcjach prowadzonych przez znanych fotografów i filmowców. O uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność wejść. Dodatkowo, w części targowej  wystawiać się będą znani producenci i dystrybutorzy sprzętów i akcesoriów fotograficznych, w tym również marka TENBA .

Więcej szczegółów o EXPOzycji znajdziecie pod tym linkiem : https://www.fotoplus.pl/expozycja/program

Film Video Foto

23-25 maja to z kolei czas na wielkie święto fotografii w Łodzi. Popularne targi Film Video Foto, w tym roku odbywają się właśnie pod koniec maja i jak w poprzednich edycjach oferują mnóstwo fotograficznych nowinek, wykładów, warsztatów i spotkań z fotografami.

Jak co roku, pierwszy dzień targów zarezerwowany jest dla profesjonalistów z branzy foto – video. W pozostałe dni targi otwarte są dla wszystkich zainteresowanych.

Więcej szczegółów o Targach FVF znajdziecie pod tym linkiem : http://www.targi.lodz.pl/targi/339-xxii-targi-sprzetu-fotograficznego-filmowego-audio-video-oraz-technologii-multimedialnych/informacje/

Bardzo chętnie spotkamy się z Wami na stoisku TENBA, zarówno na EXPOzycji jak i podczas targów Film Video Foto.  Zaprezentujemy nowe produkty z naszej oferty a także doradzimy w wyborze idealnego plecaka, torby lub walizki fotograficznej. Z pewnością wszyscy odwiedzający mogą liczyć na atrakcyjne, targowe ceny.

Podziel się