DZIEŃ DOBRY POLSKO !

DZIEŃ DOBRY POLSKO !

Witaj na naszej stronie. Cieszymy się, że plecaki i torby fotograficzne TENBA zaczynają cieszyć się w Polsce coraz większą popularnością. Nie ważne w jaki sposób tu trafiłeś. Zapraszamy do obejrzenia naszej kolekcji, zaprojektowanej za oceanem przez wyjątkowych pasjonatów sztuki fotografii i videofilmowania.

TENBA to marka, która w Stanach Zjednoczonych wzbudza duże zainteresowanie wśród profesjonalnych fotografów i  filmowców. W Polsce dopiero rozwija skrzydła, jednak i tutaj mogliśmy spotkać fotografów, którzy chwalili się swoimi kilkunasto-letnimi torbami TENBA, sprowadzonymi z USA.

kolekcja toreb i plecaków TENBA

Jeśli nie miałeś jeszcze okazji przetestować naszych produktów, to z pewnością będziesz pozytywnie zaskoczony jakością wykonania oraz oryginalnymi funkcjonalnościami, charakterystycznymi tylko dla marki TENBA. Sprawdź koniecznie nasze ciche rzepy oraz opatentowane zatrzaski magnetyczne Fidlock® przy kolekcjach Cooper i Messenger DNA, wypróbuj nowatorskie otwarcie w stylu torby lekarskiej przy kolekcji Cineluxe lub też wyjątkowo komfortowe plecaki Shootout.

Hasło przewodnie marki TENBA brzmi „ŻADNYCH KOMPROMISÓW”. Trzymamy się go mocno począwszy od samego pomysłu na projekt torby, plecaka lub walizki, aż po gotowy i przetestowany produkt. Nie cieszą nas marnej jakości rzeczy, wykonane tanim kosztem. Szkoda na nie czasu i energii naszych projektantów.

Produkty TENBA wykonane są z myślą o specyficznych wymaganiach najlepszych profesjonalnych fotografów i filmowców. Jesteśmy gotowi, aby ochraniać ich delikatny sprzęt fotograficzny w każdym miejscu i trudnych warunkach pogodowych.

Podziel się