Nowy Rok – Nowa TENBA – czyli co nowego przyniósł nam styczeń ?

Nowy Rok – Nowa TENBA – czyli co nowego przyniósł nam styczeń ?

Początek 2018 roku rozpoczął się dla nas bardzo intensywnie, a mianowicie dużą dostawą nowych produktów TENBA.  Znajdziecie wśród nich zarówno nowe kolekcje plecaków i walizek transportowych, nowe modele wkładów BYOB a także Wrapy w odświeżonej wersji kolorystycznej oraz kolekcję etui na obiektywy.

  • Nowa kolekcja Solstice

Kolekcja TENBA SOLSTICE

Solstice to kolekcja nowych plecaków fotograficznych TENBA, dostępnych w dwóch wersjach kolorystycznych – (letniej) niebieskiej i  (zimowej) czarnej. Solstice oznacza bowiem letnie lub zimowe przesilenie, gwarantując że plecaki bardzo dobrze będą pełnić swoją funkcję o każdej porze roku.

TENBA Solstice, podobnie jak inne kolekcje, zaprojektowana jest „bez żadnych kompromisów”. Plecaki posiadają najwyższej klasy zamki błyskawiczne YKK, zaciski Duraflex® lub Fidlock®, spawane stalowe pierścienie typu D oraz wodoodporny dolny panel. Wykonane są z wysokiej jakości, wodoodpornych materiałów.

Modele dostępne są w trzech rozmiarach, dostosowanych odpowiednio do bezlusterkowców, standardowych lustrzanek oraz profesjonalnych lustrzanek wraz z akcesoriami.

  • Walizki transportowe TENBA Air Case Attaché

Kolekcja TENBA Attache

Cechą charakterystyczną walizek Air Case Attaché jest ich zdumiewająca wytrzymałość przy zachowaniu niedużej wagi. Mogą bowiem one utrzymać na sobie ciężar 180 kg, przy masie o 35% mniejszej niż standardowe walizki z tworzywa sztucznego.

Walizki dostępne są w dwóch wersjach : standardowej oraz na kółkach. Każda wersja posiada 3 modele różniące się rozmiarami.

 

  • Plecak TENBA Messenger DNA 15

 

Plecak Tenba Messenger DNA

 

Najpopularniejsza kolekcja toreb MESSENGER DNA doczekała się swojego modelu plecaka. To pierwszy i jak na razie jedyny w tej kolekcji plecak, który podobnie jak torby DNA stworzony jest z najlepszych materiałów oraz posiada wiele przydatnych funkcjonalności.

Również tutaj projektanci brali pod uwagę bezpieczeństwo oraz szybkość wyjmowania przenoszonego sprzętu. Służyć mają temu m.in. opatentowane klipsy magnetyczne Fidlock® oraz przednia kieszeń z komorą na sprzęt foto, która po otwarciu wysuwa się do przodu.

  • Nowe modele wkładów BYOB

Wkłady TENBA BYOB

Wkłady BYOB stają się coraz bardziej popularne wśród osób, które nie potrzebują dla swojego sprzętu dedykowanej torby lub plecaka. Z takim zabezpieczeniem mogą bezpiecznie przenosić swój aparat i obiektywy nawet w zwykłej torebce.

Nowe modele wyróżniają się m.in. specjalnym otwarciem, które ułatwia dostęp do przenoszonego sprzętu.

  • Wrapy

Wrapy

Nowe wersje kolorystyczne, przezroczyste okienko z przodu ułatwiające etykietowanie a także ulepszone otwieranie i zamykanie to 3 argumenty przemawiające za tym, że warto zainteresować się nowymi Wrapami.

  • Etui TENBA Soft Lens Pouch

TENBA Lens Pouch

Miękkie etui z neoprenu zapewniają doskonałą ochronę obiektywów przenoszonych wewnątrz większej torby lub plecaka. Dostępne są w 5 różnych rozmiarach dostosowanych do różnych wielkości obiektywów.

 

Podziel się