Nowe walizki z kolekcji TENBA Roadie są już w sprzedaży

TENBA Roadie - nowa kolekcja

Nowe walizki z kolekcji TENBA Roadie są już w sprzedaży

Bezpieczna, wytrzymała i wyjątkowo elegancka kolekcja nowych walizek transportowych TENBA Roadie jest już dostępna w Polsce. Producenci postawili na bardzo wysmakowaną elegancję, nie rezygnując przy tym z wysokiej jakości produktów oraz funkcji, jakie mają spełniać. Bezpieczeństwo cennego sprzętu fotograficznego jest priorytetem we wszystkich produktach sygnowanych marką TENBA.

Nowa kolekcja TENBA Roadie

Walizki do przewożenia sprzętu fotograficznego lub oświetleniowego powinny posiadać szereg usprawnień, które pozwolą bezpiecznie przetransportować cenną zawartość.  Z pewnością należy zadbać o amortyzację wstrząsów, odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, dodatkowe wzmocnienia zabezpieczające sprzęt a także zabezpieczenia przed ewentualną kradzieżą.

Kolekcja Roadie spełnia wszystkie powyższe wymagania, a dodatkowo posiada dużo więcej ciekawych funkcji. Interesującym dodatkiem w modelach Roadie Roller i Hybrid Roller jest m.in. kieszeń na powerbank, która umożliwia naładowanie aparatu czy laptopa już podczas podróży. Transport statywu również nie stwarza problemów, dzięki specjalnej kieszeni, która dopasowuje się do różnych wielkości, a nawet pozwala na przewiezienie kompaktowych statywów oświetleniowych. Dla większego komfortu użytkownika, walizki zostały wyposażone w przednią kieszonkę do przechowywania paszportów, biletów lotniczych czy wizytówek. Znajduje się tu również przegroda na laptopa.

Istotnym elementem walizek na kółkach są koła, które w przypadku kolekcji Roadie wykonane są z absorbującej wstrząsy gumy TPU oraz łożysk ze stali wysokowęglowej. Zapewniają długą wytrzymałość, płynność ruchu i manewry. Plusem jest również to, że zużyte koła lub ich obudowa mogą być łatwo wymienione przez użytkownika.

Na koniec coś o bezpieczeństwie sprzętu z innej perspektywy, a mianowicie zabezpieczeniu przed kradzieżą. Wiadomo, że strzeżonego Pan Bóg strzeże, więc również projektanci Roadie postanowili zabezpieczyć walizki blokadą szyfrującą z zabezpieczeniem TSA zintegrowaną z zamkiem głównym. Podobną blokadę posiada również stalowy kabel boczny, którym można przypiąć walizkę do nieruchomego obiektu. Minimalistyczny design także jest dobrą przykrywką, pozwalając przypadkowym osobom sądzić, że nasze walizki są zwykłymi walizkami podróżnymi.

W skład kolekcji Roadie wchodzą następujące modele walizek:

Walizki Tenba Roadie Roller – dostępne w trzech rozmiarach – modele Roller 18,  Roller 21 i Roller 24

Walizka Tenba Roadie Hybrid Roller – posiada dodatkowe miejsce na szelki, które w razie potrzeby można wyjąć przekształcając walizkę w plecak fotograficzny.

Walizka Tenba Air Case Roller – jej zaletą jest opatentowana przez TENBA, wzmocniona konstrukcja Air Case, która zapewnia jeszcze większą ochronę przenoszonego sprzętu na miarę walizek z twardą powłoką ale za ułamek ich wagi.

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *