Kupujesz torbę fotograficzną ? – pobierz darmowy poradnik

Kupujesz torbę fotograficzną ? – pobierz darmowy poradnik

Potrzebujesz torby fotograficznej lub plecaka? A może chcesz obdarować kogoś takim świątecznym prezentem? Z pewnością przyda Ci się nasz poradnik, w którym omawiamy 8 najistotniejszych punktów, na jakie warto zwrócić uwagę wybierając torbę lub plecak dla fotografa.

Biorąc pod uwagę wartość przenoszonego sprzętu, nie musimy chyba tłumaczyć, że warto zainwestować w dobrej jakości torbę, plecak lub walizkę. Wybór powinien opierać się przede wszystkim na dwóch najistotniejszych kryteriach : bezpieczeństwie i wygodzie. Dobra torba fotograficzna powinna chronić przenoszony sprzęt zarówno przed uszkodzeniami, zanieczyszczeniem, wilgocią a nawet złodziejami. Jednocześnie musi być wygodna dla fotografa, który często spędza w plenerze bardzo dużo swojego czasu.

Poradnik zakupowy TENBA- pobierz ebook

 

 

 

 

 

 

W naszym poradniku staraliśmy się omówić najważniejsze kryteria wyboru torby fotograficznej, na które należy zwrócić uwagę , kierując się właśnie tymi nadrzędnymi warunkami – bezpieczeństwem i wygodą :

  1. Ile sprzętu foto / video najczęściej ze sobą zabierasz ?
  2. Jakie dodatkowe akcesoria, sprzęt i urządzenia chcesz przenieść?
  3. Sprawdź co kryje wnętrze
  4. Weź pod uwagę zmienne warunki atmosferyczne
  5. Sprawdź wytrzymałość
  6. Komfort również jest bardzo ważny
  7. Ostrożności nigdy za wiele – czyli czasem lepiej nie rzucać się w oczy
  8. Każdy rodzaj fotografii ma swoje potrzeby – weź to pod uwagę !

 

Wiele z poruszanych przez nas aspektów, z pewnością jest dla Was oczywistych. Warto jednak zebrać je wszystkie w całość w jednym poradniku.

Zapraszamy do lektury ?

https://bit.ly/ebooktenba

Podziel się