Gotowi na lato? Sprawdźcie nowe produkty TENBA!

Nowości TENBA

Gotowi na lato? Sprawdźcie nowe produkty TENBA!

Nowości TENBA

Przygotowania do sezonu letniego rozpoczynamy od zaprezentowania nowych produktów w naszej ofercie. Wśród nowości znajdziecie nową kolekcję toreb fotograficznych TENBA SKYLINE, pierwsze w ofercie TENBA plecaki typu SLING, oraz najbardziej popularną serię Messenger DNA w specjalnej, limitowanej edycji.

NOWA KOLEKCJA TENBA SKYLINE

TENBA Skyline

Bardzo nas cieszy, że obecnie nie tylko profesjonaliści zwracają uwagę na jakość toreb i plecaków fotograficznych. Coraz częściej początkujący lub okazjonalni fotografowie i filmowcy są świadomi tego, jak ważne jest bezpieczeństwo i komfort przenoszonego sprzętu.

Tworząc kolekcję TENBA SKYLINE chcieliśmy wyjść naprzeciw wszystkim entuzjastom fotografii, którzy podobnie jak profesjonaliści, chcą korzystać z wysokich jakościowo produktów, jednak w dopuszczalnym dla nich budżecie.

Nową kolekcję można opisać trzema najważniejszymi cechami : stylowy miejski design, wysoka jakość wykonana oraz bardzo atrakcyjna cena. Torby fotograficzne SKYLINE, mimo tak okazjonalnej ceny, posiadają wszystkie zalety, charakterystyczne dla produktów TENBA – m.in. wytrzymały materiał, mocne szwy, najpopularniejsze na świecie zamki błyskawiczne YKK oraz profesjonalne wykonanie.

Torby dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych oraz pięciu rozmiarach, dostosowanych do wymagań przenoszonego sprzętu. Najmniejszy model Skyline 7 jest idealny do przenoszenia małych bezlusterkowców, natomiast największy z kolekcji Skyline 13 pomieści profesjonalną lustrzankę z dołączonym gripem i akcesoriami.

 

PLECAKI SOLSTICE SLING

TENBA skyline

Jeśli macie wątpliwości czy lepiej wybrać torbę , czy plecak fotograficzny, to mamy coś specjalnie dla Was. Plecaki typu SLING pojawiły się w ofercie TENBA po raz pierwszy, a ich największą zaletą jest to, że łączą właśnie cechy plecaków i toreb na ramie. Model SLING wyposażony jest w pojedynczą poprzeczną szelkę, dzięki czemu można go wygodnie nosić na plecach oraz w jednym momencie błyskawicznie przesunąć do przodu i szybko wyjąć potrzebny sprzęt.

SOLSTICE SLING, podobnie jak cała seria SOLSTICE wykonany jest z wytrzymałych, odpornych na wilgoć materiałów ze wzmocnionymi przeszyciami. Posiada również uznane na świecie zamki błyskawiczne YKK , odprowadzającą wilgoć siatkę na plecach oraz wygodny tylny panel, dla lepszego komfortu noszenia. Do zestawu producent dołączył również przeciwdeszczowy pokrowiec WheaterWrap. Modele dostępne są w sprzedaży w dwóch rozmiarach oraz w czarnym i niebieskim kolorze.

 

TORBY MESSENGER DNA W LIMITOWANEJ EDYCJI

DNA special edition

Mamy również niespodziankę dla wszystkich miłośników naszej najpopularniejszej serii toreb fotograficznych – TENBA Messenger DNA. Modele DNA 8 oraz DNA 15 Slim doczekały się nowej limitowanej edycji, charakteryzującej się wyjątkowo eleganckim designem.

Dzięki specjalnej obróbce materiału w procesie produkcji, udało się uzyskać czarny, stylowy wygląd nowych toreb, które są równie mocne i wytrzymałe jak znane Wam już modele z tej kolekcji. Dzięki trwałej hydrofobowej powłoce, torby są również odporne na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych.

Nowe torby posiadają tak samo dużo ciekawych funkcjonalności, charakterystycznych dla serii DNA, w tym najszybsze, opatentowane przez TENBA zatrzaski Fidlock, oryginalne ciche rzepy, szybki górny dostęp do sprzętu, konfigurowalne wnętrze a także odporny na wilgoć i ścieranie dolny panel.

 

Nowe produkty dostępne są już w sprzedaży w wybranych sklepach fotograficznych.

Podziel się

Komentarz (1)

  • zimfoto

    Korzystam z torbą od tej firmy około 10 lat. Bardzo podoba mi się model. Szkoda , że nie widzę jej w obecnej linii produktów

    15 czerwca 2018 at 16:55

Comments are closed.